*Palavit 55 VS, PalaXpress, PalaXpress ultra, Palapress, PalapressVario, Paladon 65, Paladent 20, Paladur, Palavit, Palatray, Pala cre-active, Pala polish, Palaseal, Palabond, Palaclean, Pala Lab Putty

Skaityti daugiau...

Pristatome naują CEREC programinę įrangą 4.5 kuri su svarbiausiais patobulinimais ir naujomis opcijomis palengvins Jūsų darbą CEREC įrenginiu.

Skaityti daugiau...

Lunos® tai nauja Dürr Dental aukščiausios kokybės profilaktikos sistema. Dürr Dental sprendimą, kad profilaktika būtų efektyvesnė, patogesnė ir lankstesnė. Rezultatas: profesionali higiena ženkliai palengvės. Žinoma, visi Lunos® gaminiai ir su jais susijusi konsultavimo paslauga pasižymi aukščiausia kokybe, kad būtų užtikrinta akinanti profilaktikos specialisto, odontologo ir paciento šypsena.

Skaityti daugiau...

Charizma Topaz sujungia paprastą naudojimą ir įvairiapusišką sluoksniavimą su pažangiausia chemine sudėtimi.

Skaityti daugiau...

Nuo 2015 rugsėjo 1 dienos jau galima įsigyti atnaujintą CEREC programinę įrangą CEREC SW 4.4. Programinės įrangos licencija, kaip įprasta, turi būti aktyvuojama per licencijų tvarkyklę. CEREC Club nariai atnaujintą programinę įrangą gaus nemokamai. Pagrindinės CEREC SW 4.4 naujovės:

Skaityti daugiau...