Charizma Topaz sujungia paprastą naudojimą ir įvairiapusišką sluoksniavimą su pažangiausia chemine sudėtimi.

Skaityti daugiau...

Nuo 2015 rugsėjo 1 dienos jau galima įsigyti atnaujintą CEREC programinę įrangą CEREC SW 4.4. Programinės įrangos licencija, kaip įprasta, turi būti aktyvuojama per licencijų tvarkyklę. CEREC Club nariai atnaujintą programinę įrangą gaus nemokamai. Pagrindinės CEREC SW 4.4 naujovės:

Skaityti daugiau...

Kaip ir kiekvienais metais, Kelne vykusioje IDS parodoje, Sirona Dental GmbH pristatė eilę naujovių. Šį kartą kompanija didžiausią dėmesį skyrė skaitmeniniams odontologijos sprendimams, kurie padės odontologams ir dantų technikams dirbti saugiau, greičiau ir efektyviau. Jau daugiau nei 30 metų Sirona investuoja į skaitmeninių sprendimų vystymą, kurie veikia ne tik kaip pavieniai įrenginiai, bet kaip vientisa, sklandžiai dirbanti, tarpusavyje suderintų įrenginių ir programinės įrangos sistema.

Skaityti daugiau...

Sirona inLab MC X5 – naujas penkių ašių frezavimo ir šlifavimo įrenginys, užbaigiantis Sirona inLab sistemą, sukurtas specialiai dantų technikų laboratorijoms. Dantų technikams naudingas didžiausias gamybos proceso lankstumas ir plačiausias rinkoje esančių medžiagų pasirinkimas.

Nepriklausomas gamybos procesų ir medžiagų pasirinkimas, bei visiška darbo eigos kontrolė – pagrindiniai reikalavimai, kuriuos dantų technikai kelia gamybai naudojant modernias CAD/CAM sistemas. Naujasis Sirona inLab MC X5 patenkina šiuos reikalavimus ir suteikia vartotojams kitokią laisvę – su sausu ir drėgnu apdirbimu, plačiu indikacijų spektru ir laisvu medžiagų pasirinkimu.

Skaityti daugiau...

Nepraleiskite išskirtinės progos įtvirtinti ir patobulinti savo profesionalumą estetinių restauracijų srityje. Tapkite geriausiu!

Estetinis plombavimas - ypatingo gydytojo odontologo profesionalumo ir juvelyrinio kruopštumo reikalaujantis darbas. Pažeisti danties audiniai turi būti sluoksniuojami ir atkuriami preciziškai tiksliai, kad dantys būtų gyvybingi, proporcingi, skaidrūs, blizgėtų ir puikiai funkcionuotų.

Skaityti daugiau...